KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
Emantia

Chętnie pomożemy!

Wynajmij billboard w atrakcyjnej lokalizacji!

Odpowiednio zaprojektowana reklama może przyciągnąć uwagę wielu nowych klientów, przyczyniając się do poprawy pozycji firmy na rynku. Jednak nawet najlepszy projekt nie spełni swojego zadania, jeśli nie będzie właściwie wyeksponowany. Poszukujesz miejsca, w którym informacja o Twoich produktach dotrze do największego grona odbiorców? Zdecyduj się na wynajem billboardów w naszej firmie.

Konstrukcje reklamowe do wynajęcia

Emantia jest firmą, która specjalizuje się w udostępnianiu klientom powierzchni reklamowych w miejscach o wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Dysponujemy billboardami o dużej powierzchni, która oferuje niemal nieograniczone możliwości w komponowaniu grafik i treści reklamowych. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego wiemy, jak ważne jest stworzenie warunków do efektywnego odbioru reklam. Ta wiedza pozwoliła nam nie tylko na montaż konstrukcji o optymalnych parametrach, ale też na wybór miejsc, które zagwarantują klientom wysoką oglądalność.

Maksymalna powierzchnia billboardu


Wynajęcie billboardu to sposób na to, aby Twoje usługi lub produkty były skutecznie promowane. Oferujemy powierzchnie reklamowe o wielkości 192 m2, które nie tylko zapewniają wiele miejsca na Twoją grafikę, ale też gwarantują jej doskonałą widoczność. To pierwszy krok do skutecznego odbioru treści reklamy, oglądanej nawet z dużej odległości i przy znacznej prędkości jazdy samochodu.


Korzystna lokalizacja


Oferujemy konstrukcje reklamowe do wynajęcia ulokowane w sąsiedztwie autostrad A1, A2 i A4 oraz drogi ekspresowej S8. Do dyspozycji klientów oddajemy jedenaście powierzchni reklamowych usytuowanych w taki sposób, aby gwarantowały optymalny czas odbioru reklamy. Efekt osiągamy dzięki średniej długości najazdu 650 m. Czas niezbędny do pokonania tego odcinka jest wystarczający do zauważenia billboardu, poznania jego treści i utrwalenia informacji.

Dwa typy konstrukcji do wyboru


Wiemy, że wielkość powierzchni reklamowej ma duże znaczenie dla jej skuteczności. Dlatego, jeśli standardowe bilboardy nie spełniają Twoich oczekiwań, proponujemy też konstrukcje o powiększonej płaszczyźnie – ze specjalnymi bocznymi skrzydłami. Znajdziesz je w miejscowościach Giemzów i Krzyżanówek przy autostradzie A1, w miejscowościach Niesułków i Izdebno Nowe (podświetlany) przy autostradzie A2 oraz w Szczodrowie i Wólce Jagielczyńskiej przy drodze ekspresowej S8.


Wysoka skuteczność reklam wielkopowierzchniowych


Wynajem bilboardów jest jednym z najskuteczniejszych i jednocześnie najwygodniejszych sposobów prezentowania swojej firmy lub jej produktów i usług. Jednocześnie możesz cieszyć się komfortem, jaki niesie za sobą twoje minimalne zaangażowanie w proces reklamowy. My udostępniamy powierzchnię i umieszczamy na niej dostarczoną przez Ciebie grafikę. Ty podpisujesz umowę, decydując o okresie wynajmu billboardu i opłacasz usługę.


Oferując konstrukcje reklamowe do wynajęcia ulokowane w sąsiedztwie autostrad i drogi ekspresowej, oddajemy do Twojej dyspozycji wyjątkowo skuteczne narzędzie promocji. Nie ma znaczenia, czy jesteś wielkim przedsiębiorcą korporacyjnym czy lokalnym biznesmenem – nasze powierzchnie reklamowe mają charakter uniwersalny. Wynajęcie billboardu pozwoli Ci na prezentację produktu masowego oraz regionalnego. O skuteczności naszych billboardów świadczą liczby. Miesięcznie ogląda je ponad milion odbiorców.


Koszt wynajęcia billboarduJednym z kryteriów, które klienci biorą pod uwagę podczas wyboru formy reklamy firmy, jest całkowity koszt przeprowadzenia kampanii. Dlatego z pewnością ważny jest dla Ciebie koszt wynajęcia billboardu w naszej firmie. Jest on uzależniony od wielu czynników, począwszy od lokalizacji, przez wielkość powierzchni reklamowej po okres, na który zechcesz ja wynająć.


Biorąc pod uwagę widownię, która w przypadku każdej lokalizacji wynosi prawie milion odbiorców miesięcznie, z pewnością koszt wynajęcia billboardu w Emantii będzie konkurencyjny dla ceny drukowania i rozprowadzania miliona ulotek czy kilkuset tysięcy plakatów. Jeśli interesuje Cię wynajęcie bilbordu, skontaktuj się z nami, a wycenimy dla Ciebie usługę zanim podpiszesz umowę.


×