KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
Emantia

Chętnie pomożemy!

Wyprzedajemy nośniki!

Szukasz skutecznego nośnika reklamowego? Właśnie znalazłeś świetną okazję – wyprzedaż billboardów. Dlaczego warto skorzystać z zakupu billboardów w konkurencyjnej cenie? Billboardy są jednym z lepszych sposobów na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. To medium oraz jego lokalizacja gwarantują nie tylko to, że osoby przechodzące obok billboardu zapoznają się z reklamą, ale także to, że nośnik wpisze się w lokalną infrastrukturę, stanie się punktem nawigacyjnym – a co za tym idzie, zapadnie w pamięć. To świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Sprzedaż billboardów – cały kraj

Interesuje Cię zakup billboardów i sprawdzasz ogłoszenia? "Billboard sprzedam lub wynajmę" – taka oferta nie jest niczym nowym. Wyprzedaż billboardów – to zupełnie inna sprawa. Możesz nabyć całe zestawy dużo taniej – czyli zainwestować mniej w bardzo skuteczne medium reklamowe. Sprzedawane zestawy zawierają profile stalowe (grube), szpilki służące do zakotwiczenia wraz z płytami drogowymi. Konstrukcje są wyposażone w ocynkowanie ogniowe. Istnieje możliwość obciążenia konstrukcji billboardów jedynie za pomocą płyt drogowych o wadze 100 ton.

Posiadamy również elementy oświetleniowe dla billboardów – solary, elektrownie wiatrowe, akumulatory oraz lampy LED. Możliwe zakupienie elementów i usług dodatkowych, takich jak skrzydła frontowe, skrzydła tylne, a także montaż (sprzęt, zakotwiczenie, zespół montażowy, płyty drogowe). 


Sprzedaż billboardów – dlaczego warto kupić billboardy?

Billboard to świetna inwestycja – możesz promować na nich własną markę albo wynająć konstrukcję. W obu przypadkach zakup billboardów to pewny zysk. Dlaczego billboardy są tak skutecznym nośnikiem? Kampanie reklamowe na billboardzie pracują przez 24 godziny na dobę, a przy tym są nienachalne – co nie drażni potencjalnych klientów i w naturalny sposób kształtuje świadomość marki.

Wielkoformatowe reklamy przyciągają wzrok, a jednocześnie nie narzucają swojej treści, jak ma to miejsce w przypadku reklam w telewizji, radiu czy Internecie. Inwestycja w billboard to znacznie mniejszy wydatek, niż wykupienie czasu antenowego, a stwarza możliwości dotarcia z kampanią do bardzo wielu osób. W porównaniu zaś do kampanii prowadzonych w mediach cyfrowych, nośniki zewnętrzne mają przewagę w postaci niewywoływania uczucia irytacji. Użytkownicy Internetu mają w każdej chwili kontakt z dziesiątkami banerów reklamowych, na które w większości nie zwracają w ogóle uwagi. Nie trać czasu ani pieniędzy – skorzystaj z wyprzedaży billboardów i zacznij na
nich zarabiać.

Skontaktuj się z nami!


×