KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
Emantia

Chętnie pomożemy!

Nasze reklamy tworzymy na miarę potrzeb. Oferujemy rozwiązania, które będą najlepsze dla Twojej firmy, aby zagwarantować Ci oczekiwaną skuteczność.

Konstrukcje reklamowe lokujemy tam, gdzie znajdują się Twoi klienci, na banerach pozwalających na umieszczenie atrakcyjnej grafiki. Ponieważ wiemy, że Twoja firma zasługuje na najlepszą prezentację.


Co wpływa na cenę reklamy?

Na cenę reklamy wpływa kilka czynników, takich jak: czas ekspozycji, wielkość reklamy oraz lokalizacja. Bilbordy tworzymy na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Dlatego masz pewność, że będziesz widzialny.  

Czas ekspozycji

Od trzech miesięcy do tylu, ilu potrzebujesz. To Ty decydujesz o czasie ekspozycji reklam. Dopasowujemy bilbordy do aktywności Twoich klientów, a nawet pór roku. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepszą oglądalność reklam w odpowiednim czasie.  

Wielkość reklamy

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa typy banerów o dużej powierzchni: Duża powierzchnia pozwoli umieścić wiele informacji, w tym również dane teleadresowe Twojej firmy. Dodatkowe panele boczne to sposób na tworzenie ciekawszych, bardziej dynamicznych i przestrzennych kompozycji, które przyciągną potencjalnych klientów. Duży format jest wyraźnie widoczny z dużej odległości – nawet 650 m, dzięki czemu kierowca i pasażerowie przejeżdżających samochodów mogą się z nim dobrze zapoznać. Wiemy, jak zwrócić uwagę odbiorców i zatrzymać ją na dłużej.

Lokalizacja

Akutualnie posiadamy 11 różnych lokalizacji przy trzech głównych trasach przelotowych. Doradzimy Ci, która opcja może być najlepsza w zależności od charakteru Twojej oferty. Reklama przy autostradzie zagwarantuje Ci wysoką oglądalność dzięki połączeniu dużej powierzchni z atrakcyjną formą przestrzenną oraz usytuowaniem w ruchliwym miejscu. Wielkoformatowa reklama przy drodze jest sposobem na skuteczną promocję w wielu branżach. Przekonaj się!  


×