KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
Emantia

Chętnie pomożemy!

Historia Emantii:
Wielkie marzenia, Wielki format, Wielka pasja

Pomysł na nową ofertę narodził się na autostradzie.
To była jedna szybka myśl — „A gdyby billboard był na tyle duży, by nie migał, tylko towarzyszył kierowcy przez dłuższy czas?
Na tyle, by zapamiętał markę, logo, klimat grafiki?”

onas1.png

To był mały początek wielkiej idei

Potem zaczęła się praca nad przemianą tej idei w profesjonalną ofertę dla agencji reklamowych i samodzielnych firm dowolnej wielkości. Nasze konstrukcje są potężne, ale ekonomicznie wydajne i kosztują dużo mniej, niż wydawało by się po ich imponującym wyglądzie.

- Zapytaj o szczegóły

onas2.png

Dopasowaliśmy format reklamy do nowego tempa życia (i jazdy)

Gdy zmieniają się styl życia, musi zmieniać się reklama. Inaczej przestaje trafiać do kogokolwiek. Nie nadąża. Skoro drogi są dziś lepsze i jeździ się po nich szybciej, wszystko, co ma być widziane w trakcie jazdy, musi być proporcjonalnie rozbudowane pod nowe prędkości. Dopasowaliśmy reklamę do nowych warunków, by móc zaoferować klientom nową skuteczność.

- Sprawdź lokalizacje

emantia__2_of_6_.jpeg

Wierzymy, że każda firma może być wielka, jeśli ma wielką reklamę

Wielką, czyli mądrze zaplanowaną i dającą policzalne wyniki. Taką, w której nie ma nic przypadkowego. Przeliczyliśmy każdy metr przejazdu dookoła naszych konstrukcji, sprawdziliśmy widoczność każdego metra kwadratowego reklamy z różnych odległości. Oferujemy rozwiązania, co do których mamy pewność, że potrafią pomóc w realizacji marketingowych celów firmy. Emantia to skala działania, elastyczność i innowacyjność w jednym miejscu. Jeśli chcesz być widziany, a Twoi klienci jeżdżą samochodami, mamy dla Ciebie ofertę o wielkim - dosłownie - potencjale. Zapraszamy do współpracy, zespół Emantia

- Skontaktuj się z nami

Wszystko
skutecznie
zaplanowane:

Zamów już teraz

Niczego nie zostawiamy przypadkowi — wiemy, ile czasu kierowca widzi billboard, na jakim odcinku reklama jest w pełni widoczna, a nawet ile aut przejeżdża tam codziennie. Pilnujemy też, by billboard zawsze wyglądał doskonale.

Nasze konstrukcje zawsze są tam, gdzie Twoi klienci.
Najlepsze miejsca są zajmowane błyskawicznie. Rezerwuj przed konkurencją.

Średnia długość najazdu: 0 m
Powierzchnia billboardu: 0 m2
Miesięczny zasięg reklam: 0 mln +

Skuteczność potwierdzona
dziesiątkami realizacji

Emantia to duży format dla dużych, średnich i małych biznesów.
Chcemy, by nasi klienci mieli wielkie wyniki dzięki naszej wielkiej reklamie:

Movebag taniarachunkowosc.pl TAKO Zimny Arcavia Lotos Lotto LeroyMerlin Maxcom Pereko Movebag taniarachunkowosc.pl TAKO Zimny Arcavia Lotos Lotto LeroyMerlin Maxcom Pereko

Wybierz idealną lokalizację dla swojej firmy:

Gdzie pracują Twoi klienci, gdzie mieszkają? Którędy i dokąd jeżdżą na wypoczynek? Z nami dopasujesz billboard do charakteru oferty, najczęstszych tras klientów, a nawet pory roku. Nie musisz od razu wiedzieć, jakiej reklamy potrzebujesz i gdzie ją ustawić. Opisz nam swoje potrzeby i oczekiwania, a nasz specjalista doradzi Ci, jakie działanie może być najskuteczniejsze.

25,6m x 8m
Billboard 25,6m x 8m
24m x 8m
Billboard 24m x 8m
×