KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
KONSTRUKCJE REKLAMOWE NA SPRZEDAŻ ! - KLIKNIJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY. Sprawdź szczegóły
Emantia

Chętnie pomożemy!

Poznaj zalety reklamy przy autostradach i ekspresówkach!

Reklama jest obecnie stałym elementem biznesu. Pozwala na promowanie firmy i jej produktów, przyczynia się do zwiększenia zainteresowania nimi, a w dalszym efekcie – do wzrostu sprzedaży. Aby była skuteczna, powinna mieć odpowiednią postać, dzięki której dotrze do szerszego grona odbiorców. Jedną z form jej ekspozycji są konstrukcje reklamowe ulokowane przy autostradach i drogach ekspresowych.

Reklamy są wszechobecne, dlatego znalezienie takiej formy, która wyróżni się w otoczeniu, będzie widoczna i zapamiętana, wymaga sięgania po niestandardowe rozwiązania. Ponieważ najskuteczniejszym sposobem utrwalenia informacji jest metoda wizualna, agencje i specjaliści od marketingu stawiają na kolorowe i pobudzające wyobraźnię obrazy. Wśród wielu narzędzi wyróżnia się reklama bilbordowa, którą wyróżniają imponujące formaty oraz atrakcyjne lokalizacje.  

Reklama banerowa kreuje wizerunek

Jedną z wielu zalet, jakie ma reklama bilbordowa jest skuteczne kreowanie wizerunku firmy. Imponujące powierzchnie konstrukcji reklamowych zapewniają ogromne pole możliwości tworzenia atrakcyjnych grafik i haseł promocyjnych. Dzięki dodatkowym opcjom, wśród których wyróżniają się banery ze skrzydłami, przestrzeń reklamowa jest jeszcze większa. Jej wykorzystanie to jedynie kwestia wyobraźni projektanta.      Zaletą reklamy wielkoformatowej jest możliwość zawarcia w niej wielu informacji oraz skutecznego oddziaływania na wyobraźnię. Ogromne, soczyste owoce, szklanki z kostkami lodu, lśniące lakierem samochody czy atrakcyjne modelki w markowej odzieży z pewnością budzą zainteresowanie. Reklama bilbordowa pozwala na prezentację produktów i producenta z wyeksponowaniem najistotniejszych detali, które nie są dostrzegane dzięki ulotkom.  

Doskonała widoczność i czytelność przekazu

Duża powierzchnia reklamy charakteryzuje się świetną widocznością nawet ze znacznej odległości. Dlatego jest dostępna nie tylko dla przypadkowych przechodniów, którzy znajdą się w jej bezpośrednim otoczeniu. Konstrukcja reklamowa w atrakcyjnej lokalizacji jest odbierana przez znacznie szersze grono potencjalnych klientów, niż bilbordy umieszczone w mieście. To jeden z wielu atutów, jakimi wyróżnia się reklama przy autostradzie lub drodze ekspresowej.  

Imponujące rozmiary, jakimi wyróżniają się konstrukcje reklamowe Emantii oraz sposób ich ustawienia sprawiają, że prezentowane obrazy czy teksty dostrzeże każdy kierowca lub pasażer ze znacznej odległości. Pozwala to nie tylko na uchwycenie treści, ale na zapoznanie się z nią, zrozumienie i utrwalenie.  

Szybki dostęp do dużej liczby potencjalnych konsumentów


Reklama billbordowa przy autostradzie A1, A2, A4 czy trasie S8 to doskonały sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Aktualne sondaże wskazują, że natężenie ruchu na takich trasach systematycznie wzrasta i już obecnie konstrukcje reklamowe Emantii rocznie mija kilkadziesiąt tysięcy pojazdów. Zważywszy, że większością z nich podróżuje więcej osób, liczba konsumentów, którzy mają kontakt z reklamą jest imponująca. A dotyczy to tylko jednego bilbordu! W takich okolicznościach nietrudno sobie wyobrazić skuteczność reklamy bilbordowej przy autostradzie oraz jej wysoką konkurencyjność w stosunku do innych form przekazu.

×