jeszcze momencik... brak wsparcie dla nowoczesnych technologii!

użyj chrome, firefox lub podobnej..

FORMAT REKLAMY

reklama 192m2
24x8x2,2

Powierzchnia 192 m2 to miejsce, gdzie możesz w najlepszy sposób zareklamować swój produkt czy usługę. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Na wielkiej powierzchni możesz poinformować o swojej usłudze, produkcie czy wydarzeniu. To od lat sprawdzony sposób na skuteczną kampanię reklamową.

reklama 280m2
28x10x2,2

Powierzchnia 280 m2 to duży format, gdzie w najlepszy i bardzo precyzyjny sposób możesz zareklamować swój produkt czy usługę. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Na wielkiej powierzchni możesz poinformować o swojej usłudze, produkcie czy wydarzeniu. Już wkrótce!

reklama 160m2
20x8x2,2

Powierzchnia 160m2 to nasz najmniejszy, ekonomiczny format. Ekspozycja swoich produktów na tych nośnikach pozwoli na skuteczną reklamę o bardzo dużym zasięgu. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Nie zastanawiaj się i nie szukaj więcej! Ta powierzchnia dostępną już wkrótce!


Wólka
Niesułków
Anielin
Niesułków
Przykładowe - realizacje
Przykładowe - realizacje
Przykładowe - realizacje
Przykładowe - realizacje
Przykładowe realizacje

EMANTIA to firma, która od zawsze pasjonuje się reklamą i wychodzi nowym trendom na przeciw. Od lat specjalizuje się w różnych formach marketingu, wychodzi na przeciw swoim klientom i tworzy dla nich nośniki reklamowe, za pomocą, których skutecznie promują swoje biznesy i komunikują się z klientem. Z pasją kreują, ale przede wszystkim wprowadzają na rynek nowe miejsca i możliwości do reklamy. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z różnymi największymi firmami i w dużej mierz to oni byli naszą inspiracją.

Zapraszamy do współpracy.

KontaktZadowoleni klienci


Wybierz swoją lokalizację

Wólka Jagielczyńska -
(S8 - )
Niesułków -
(A2 - )
Anielin -
(A1 - )
wyświetlana strona x z x
Częstochowa
Wymiar: asdasdas
Powierzchnia: asdasd


Miejscowość: asdasdas
Województwo: asdasd
Numer drogi: asdasd
Odcinek drogi: asdasd
Kierunek najazdu: asdasd
Długość najazdu: asdasd
Strona drogi: asdasd


KontaktEMANTIA biuro
kom: 737-678-737
e-mail: biuro@emantia.pl

ul. Żyzna 13M
42-202 Częstochowa


Dotrzyj z nami do jak największej liczby odbiorców.