FORMAT REKLAMY

reklama 192m2
24x8x1,6

Powierzchnia 192 m2 to miejsce, gdzie możesz w najlepszy sposób zareklamować swój produkt czy usługę. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Na wielkiej powierzchni możesz poinformować o swojej usłudze, produkcie czy wydarzeniu. To od lat sprawdzony sposób na skuteczną kampanię reklamową.

reklama 144m2
18x8x1,6

Powierzchnia 144 m2 to duży format, gdzie w najlepszy i bardzo precyzyjny sposób możesz zareklamować swój produkt czy usługę. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Na wielkiej powierzchni możesz poinformować o swojej usłudze, produkcie czy wydarzeniu. Już wkrótce!

reklama 96m2
12x8x1,6

Powierzchnia 196 m2 to nasz najmniejszy, ekonomiczny format. Ekspozycja swoich produktów na tych nośnikach pozwoli na skuteczną reklamę o bardzo dużym zasięgu. Nasze bilbordy umieszczone są przy trasach szybkiego ruchu, autostradach, gdzie codziennie przejeżdżają setki tysięcy osób. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Nie zastanawiaj się i nie szukaj więcej! Ta powierzchnia dostępną już wkrótce!


Wólka
Niesułków
Wólka Jagielczyńska - S8
Niesułków - A2
Przykładowe realizacje

EMANTIA to firma, która od zawsze pasjonuje się reklamą i wychodzi nowym trendom na przeciw. Od lat specjalizuje się w różnych formach marketingu, wychodzi na przeciw swoim klientom i tworzy dla nich nośniki reklamowe, za pomocą, których skutecznie promują swoje biznesy i komunikują się z klientem. Z pasją kreują, ale przede wszystkim wprowadzają na rynek nowe miejsca i możliwości do reklamy. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z różnymi największymi firmami i w dużej mierz to oni byli naszą inspiracją.

Zapraszamy do współpracy.

KontaktZadowoleni klienci


Wybierz swoją lokalizację

Częstochowa
Wymiar: #size#
Powierzchnia: #area#
 
Miejscowość: #city#
Województwo: #province#
Numer drogi: #road_number#
Odcinek drogi: #road_part#
Kierunek najazdu: #drive_dir#
Długość najazdu: #drive_len#
Strona drogi: #road_side#


KontaktBiuro
737 678 737
biuro@emantia.pl

ul. Żyzna 13M
42-202 Częstochowa


Dotrzyj z nami do jak największej liczby odbiorców.